هدایای تبلیغاتی ساک دستی کرافت

هدایای تبلیغاتی ساک دستی کرافت ، از انواع ساک دستی مقوایی و کاغذی به شمار می آید که دارای مصرف بالایی می باشد.

کاربرد ساک دستی تبلیغاتی کرافت در فروشگاه ها و مصارف غذایی بیشتر می باشد. رستوران ها، فست فودها، فودکورت ها، فروشگاه های پوشاک، فروشگاه های لوازم تزئینی و مراکز لوازم التحریر از ساک دستی تبلیغاتی کرافت جهت قرار دادن محصولات خود استفاده می کنند.

 

ساک دستی کرافت

 

ساک دستی تبلیغاتی کرافت در مدل های مختلف دسته دار و بدون دسته و دارای کفی و بدون کفی تولید می شوند. در صورتی که ساک دستی تبلیغاتی کرافت دارای کفی نباشد و دسته نداشته باشد، جهت مصارف غذایی مورد استفاده قرار می گیرد. این مدل از ساک دستی تبلیغاتی کرافت از کاغذ کرافت با گرم پایین زمان تولید استفاده می کند. نحوه تولید ساک دستی تبلیغاتی کرافت برای مصارف غذایی این است که با گرماژهای 70، 80 و 115 تولید می شوند. نحوه تولید ساک دستی تبلیغاتی کرافت برای مصارف فروشگاهی این است که از دسته و لب گردان دوبل جهت دسته استفاده می گردد.

 

ویژگی ساک دستی کرافت

 

طرح ها و رنگ های ساک دستی تبلیغاتی کرافت، محدود به یک یا دو رنگ می شود. امکان استفاده از چندین رنگ در تولید ساک دستی تبلیغاتی کرافت وجود دارد، اما اکثر مشتریان تمایل دارند از ساک دستی تبلیغاتی کرافت با یک یا دو رنگ استفاده نمایند. نام برند و لوگو یا تصویر محصول شرکت بر روی ساک دستی تبلیغاتی کرافت به صورت حرفه ای چاپ می شود. با توجه به کاربرد ساک دستی تبلیغاتی کرافت در مشاغل مختلف، متقاضیان زیادی جهت استفاده از این هدیه تبلیغاتی به موسسات تبلیغاتی مراجعه می نمایند. 

 

نتیجه گیری:

کارمندان، مدیران، دانش آموزان، معلمان و سایر افراد در مشاغل مختلف، می توانند مخاطبان ساک دستی تبلیغاتی کرافت به شمار آیند. کارشناسان تبلیغاتی در زمینه نحوه چاپ و قیمت ساک دستی تبلیغاتی کرافت، اطلاعات کافی را در اختیار صاحبان برند قرار می دهند.